Historia firmy Wizard

2016
Oddanie nowej strony internetowej.

2014
Dziennik Puls Biznesu zalicza Wizard do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających firm na polskim rynku.
Przeprowadzamy się do własnego, nowoczesnego obiektu magazynowo – biurowego.

2010
Wizard zostaje wyróżniony przez Total – wieloletniego partnera – za najlepsze wyniki w promowaniu olejów dla rolnictwa.

2009
Trafiamy na listę najdynamiczniej rozwijających się firm według wartości rynkowej według Europejskiego Instytutu Biznesu,  co pozwala nam używać dumengo miana Geparda Biznesu.

2008
Wizard po raz pierwszy otrzymał certyfikat „Rzetelna Firma”

2006
Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, rozszerzyliśmy asortyment o  kosmetyki samochodowe i akcesoria. Wizard został autoryzowanym dystrybutorem produktów Dr Marcus na terenie byłych województw Sieradzkiego i Kaliskiego.

2004
Rosnące zapotrzebowanie na olej, smary i płyny eksploatacyjne na lokalnym rynku skłoniły nas do stworzenia nowej hurtowni petrochemicznej w samym sercu regionu sieradzkiego. Zaczynaliśmy z entuzjazmem, ale też i doświadczeniem zdobywanym przez lata między innymi w Ciech Petrol.
Początkowo firma mieściła się przy ulicy  POW 64. Oferowany asortyment obejmował około 1100 produktów renomowanych firm takich jak Total, Elf, Castrol, Lotos, Orlen, Shell i  Mobil.

 

Certyfikaty

Firma wizard jest renompwanym sprzedawca na rynku Sieradzki, naszą wysoką jakość świadczonych usług oraz towarów, potwierdzają liczne certyfikaty, kupuj tylko od sprawdzonego sprzedawcy, które daje gewarancje na prawidłowe działanie produktów.

  • Nagroda za wyniki sprzedażowe Total
  • Regionalna Izba Gospodarcza
  • Certyfikat - autoryzowanego dystrybutora Total i elf
  • Dyplom - Państwowa Inspekcja Pracy
  • Gazela Biznesu 2014
  • Autoryzowany sprzedawca DR. MARCUS

Aktualności

Nowa lokalizacja – Wojska Polskiego 73

W 2014 roku ze względu na potrzeby klientów, zapotrzebowanie rynku i wzrost zatrudnienia, przenieśliśmy się do nowej siedziby, która pozwoliła nam zwiększyć asortyment i usprawnić logistykę. Budynek przy ulicy Wojska Polskiego 73 w Sieradzu łączy funkcje magazynowe i biurowe – mieści również nasz Dział Obsługi Klienta.

więcej informacji

Nowa strona

Jaki WWW jest, każdy widzi. A na nim – prezentacja oferty olejów, smarów filtrów samochodowych – w skrócie: pełnego asortymentu naszego sklepu. Mamy nadzieję, że skorzystają państwo z możliwości kontaktu online, a w szczególności – formularza doboru oleju.

więcej informacji